Ванна из искусственного камня Rock Design Harmony 182x90 (1G182090)
Відкласти
Порівняти
Код товару:
34106
В наявності
Страна
Украина
Производитель
Rock Design
Коллекция
Harmony
Артикул производителя
1G182090
Цвет
белый
Форма ванны
овальные
Материал ванны
литой камень
Высота
57,5 см
Глубина
40,8 см
Объем
350 л
Ширина
900 мм
Длина
1820 мм
Гарантия
10 лет
Дополнительные сведения
в комплекте 4 ножки
вес 89 кг
В кошик
Добавлено
← Окремостояча акрилова ванна Atlantis C-150 (без сифону)
Акрилова ванна Atlantis C-3004 Black 170х75х58 →
Опис
Характеристики
Матеріял
искуственный камень
Країна-виробник
Украина
Довжина в см.
Ширина в см.
900
Глибина в см.
40.8
Висота в см.
57.5
Об'єм, (л)
350
Коментарі
Поки немає коментаріїв
Написати коментар
Ваше повідомлення
Ваше ім'я
Ви переглядали:
Ванна акрилова BESCO WENUS FINEZJA MAXI 170х110 ліва (соло) без ніжок та панелі
Умивальник Anna 900 із литого каменю торгової марки Fancy Marble. Розмір: 900х350 мм. Колір білий.